Warsztaty czytelnicze „Tu Czytamy”

13 listopada uczniowie klas I – III brali udział w warsztatach czytelniczych „Tu Czytamy”, których celem było zachęcenie dzieci do samodzielnego czytania, rozwijanie ich wyobraźni oraz zdolności artystycznych. W trakcie spotkania uczestnicy warsztawów zapoznali się z piękną historią o przyjaźni, emocjach oraz relacjach w domu, gdzie świat rzeczywisty przeplata się ze światem dziecięcej fantazji, która została ukazana w książce „Piaskowy wilk”.

Zajęcia pobudziły ciekawość czytelniczą uczestników, o czym świadczył entuzjazm dzieci w czasie realizowania zadań. Dziękujemy pani Magdzie Biedrończyk oraz pani Agnieszce Blazy, które współpracując z wydawnictwem Zakamarki poprowadziły ciekawe, inspirujące i pouczające warsztaty.