Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie już od tygodnia przygotowywali się do tego święta wykonując plakaty, rozwiązując liczne zadania i zagadki związane z mnożeniem. W czwartek i piątek uczniowie klas młodszych rozwiązywali karty pracy od Królowa Matma, dzięki temu dowiedzieli się kto jest uważany za twórcę tabliczki mnożenia, gdzie znaleziono najstarszą tabliczkę mnożenia oraz kto ustanowił Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas starszych mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w szkolnym konkursie na Mistrza Tabliczki Mnożenia, brali udział w poszukiwaniu zadań ukrytych na korytarzach szkolnych, rozwiązywali Tabliczkę Szczęścia sprawdzając co przyniesie im los, a także sprawdzili znajomość tabliczki mnożenia podczas skoków na skakance.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do świętowania.