Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole odbyła się nietypowa akademia z okazji Dnia Nauczyciela – Czarodziejski jesienny piknik. Piątoklasiści przygotowywali się do niej już od września w ramach projektu edukacyjnego. Dzieci pracowały sumiennie pod okiem wychowawczyń oraz nauczycieli różnych przedmiotów, m. in. plastyka, informatyka czy polonisty.  

Czwartkowe występy zostały w całości przygotowane przez uczniów, według ich pomysłów. Widzowie zobaczyli przedstawienie, podczas którego czarownice próbowały wyczarować nauczyciela, pokaz mody jesienno-zimowej, prezentację „Zwierzęta Nauczycieli” oraz wysłuchali piosenek „Czternastego października” i „Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia”. Uczniowie wręczyli pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane kartki. Każdy uczestnik akademii otrzymał prezent – jabłko.

Relację z wydarzenia możemy oglądać dzięki Szymonowi, który został fotoreporterem i aparatem zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości uwiecznił występy rówieśników.

Pomysły dzieci okazały się rewelacyjni i wszyscy nauczyciele byli oczarowani kreatywnością swoich wychowanków. Należą się piątoklasistom ogromne gratulacje.

Szkolna Rada Rodziców ufundowała jabłka i ozdobne dynie. Dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc, które przyczyniły się do sukcesu naszego projektu.

#DEN #projekt #LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości