Wycieczka uczniów klasy 7b do Parku Linowego Leśna Przygoda w Radlinie

Dnia 17 czerwca uczniowie klasy 7b wybrali się na wycieczkę do Parku Linowego. Na wstępie instruktorka Parku Linowego zapoznała uczniów z regulaminem oraz przeszkoliła ich z zakresu posługiwania się sprzętem alpinistycznym. Wychowankowie po przebyciu odcinka treningowego oraz nabraniu doświadczenia w asekuracji, spróbowali swoich sił, pokonując 2 trasy (niebieską i czerwoną). Na przeszkodach parku wszyscy uczestnicy nauczyli się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamali barierę lęku wysokości. Ci najbardziej odważni mogli sprawdzić się na skoku wahadłowym, który pozwoli im polecieć w górę podziwiając przepiękne okoliczne widoki. Wspinaczka linowa na świeżym powietrzu dostarczyła uczniom niezapomnianych wrażeń oraz przyczyniła się do integracji zespołu klasowego.