E-biblio w naszej szkole

Czytelniku, potrzebujesz książki?

W związku z zakupem programu bibliotecznego e-biblio należącego do firmy Librus, istnieje możliwość przeglądania całego księgozbioru przez Internet oraz wypożyczania książek on-line.

Cała BIBLIOTEKA SZKOLNA w kieszeni. E-biblio jest w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych. Mobilny dostęp do biblioteki sprawia, że rezerwacja pozycji czy przedłużenie terminu wypożyczenia są możliwe w każdym miejscu i o każdej porze.

Czytelniku, potrzebujesz książki?

  • Logując się na swoje konto w systemie LIBRUS Synergia przeglądaj katalog
  • używaj wygodnie – za pomocą smartfona lub tabletu w dowolnym miejscu i czasie
  • rezerwuj, wypożyczaj i przedłużaj książki on-line

WAŻNE!!!

Z uwagi na fakt, iż obecne wypożyczenia nie są uwzględnione w programie prosimy o sprawdzenie potwierdzenia dostępności danej pozycji. Wiadomość o przygotowanej książce zostanie wysłana do czytelnika w dzienniku elektronicznym.

Zachęcamy do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.