Aktualności

Promieniowanie słoneczne

Nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV prowadzi do niekorzystnych konsekwencji zdrowotnych. Bądź ostrożny, zachowaj umiar. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Certyfikat

Logo - niebieska chmurka na zielonej otwartej książce. Pod spodem napis CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki

Uczniowie klasy 3b wraz z panią Danutą Kopiec zakończyli realizację III modułu projektu edukacyjnego „Czytam z klasą, lekturki spod chmurki”. Otrzymali certyfikat potwierdzający zakończenie projektu i poszczególnych modułów.

Więcej „Certyfikat”

Oferta ubezpieczenia indywidualnego Bezpieczny.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia indywidualnego dla dzieci szkolnych i przedszkolnych

Dzieci w wirtualnej sieci. Poradnik dla Rodziców.

Jak chronić dziecko przed zagrożeniami cyfrowego świata?

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii podpowiada jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o świecie wirtualnym i nowych mediach? Jakie zasady warto wprowadzać? Jak je egzekwować?

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

14 maja w naszej szkole odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego dla klas I-III. W konkursie wzięło udział aż 43 chętnych uczniów. 21 maja zostały przedstawione wyniki. Wszystkim dziękuję, że podjęli walkę o podium, a zwycięzcom GRATULUJĘ!!!

Organizator konkursu: Aleksandra Chrapek

LEKKI TORNISTER – ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kształtowanie prawidłowej postawy ciała jest jednym z warunków właściwego rozwoju fizycznego dziecka. Ciężkie tornistry mogą przyczynić się do niewłaściwej postawy, bólów kręgosłupa, zmniejszenia pojemności płuc.

Drodzy uczniowie, pamiętajcie, aby do plecaków i tornistrów pakować tylko książki i zeszyty potrzebne w danym dniu, nie zabierać dodatkowych zabawek, gier, itp. oraz pozostawiać w swojej szafce szkolnej zbędne rzeczy.

Więcej „LEKKI TORNISTER – ZDROWY KRĘGOSŁUP”