Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i dobrej zabawy. 

15- go września uczniowie naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. 

Czwartek 15 września 2022 r. upłynął nam pod patronatem KROPKI. Międzynarodowy Dzień Kropki widać było w sekretariacie szkoły, w pokoju nauczycielskim, w przedszkolu i szkole. Był to dzień kreatywności, uśmiechu i dobrej zabawy. W ZSP nr 3 wszyscy od samego rana dumnie prezentowali kropkowane części garderoby, a nawet całe stylizacje. Odbyły się prezentacje krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot. Były pogadanki, były twórcze lekcje, gry na uważność i zagadki. Powstawały kropkowane prace graficzne, wypełniano kropkowane karty pracy, rozwiązywano kropkowe zadania matematyczne i tworzono inspirowane kropką prace plastyczne. 

To był wspaniały dzień w naszym Zespole!