II Powiatowy Konkurs Retoryczny „Słowa jak promienie”

Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa. Słowa Juliusza Słowackiego towarzyszyły uczestnikom II Powiatowego Konkursu Retorycznego, który odbył się 8 czerwca 2022 roku w ZSP nr 3 w Wodzisławiu Śląskim. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 7 i 8. Uczniowie zmagali się z nie lada wyzwaniem, ponieważ musieli zaprezentować przemówienie na temat poznany w dniu wystąpienia.

Komisja konkursowa w składzie: Iwona G., Katarzyna B. oraz Żaneta Cz. wyłoniła zwycięzców.

I miejsce – Bartosz W., Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Wodzisławiu Śląskim
II miejsce – Barbara B., Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Wodzisławiu Śląskim
III miejsce – Natalia D., Szkoła Podstawowa nr 3 w Wodzisławiu Śląskim

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców ZSP 3 w Wodzisławiu Śląskim za ufundowanie nagród.

Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.