Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W zeszłym tygodniu w naszej szkole wspólnie obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Rozpoczęliśmy od przygotowania plakatów z działaniami z tabliczki mnożenia, które ozdobiły korytarze szkolne i jednocześnie przyczyniły się do utrwalenia wiedzy uczniów. Uczniowie wykazali się wspaniałymi pomysłami plastycznymi, za co serdecznie dziękujemy.

W czwartek i piątek w poszczególnych klasach przystąpiliśmy do świętowania. Rozwiązywaliśmy zagadki, krzyżówki, graliśmy w gry planszowe i interaktywne, przeprowadziliśmy konkurs wiedzy z zakresu tabliczki mnożenia wśród pracowników i nauczycieli naszej szkoły. Czytaliśmy wiersze, szukaliśmy drogi do skarbu oraz…
Mamy nadzieję, że ta akcja uzmysłowiła wszystkim, że tabliczka mnożenia jest potrzebna na każdym kroku, że jej znajomość przynosi same korzyści i plusy w życiu codziennym.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia